JURIĆ I ČAVAL PROPUŠTAJU GOSTOVANJE U ŠIBENIKU

09.08.2007.


Ozlijeđeni igrači Slavena Belupa Mario Jurić i Kristijan Čaval propustit će prvenstvenu utakmicu 4. kola Prve HNL u Šibeniku. Jurić bi se mogao oporaviti do utakmice s Galatasarayom 16. kolovoza, dok Čaval zbog slomljenog rebra vjerojatno neće konkurirati za nastup protiv turske momčadi.
– U Šibeniku želimo odigrati dobru utakmicu i nastaviti pozitivan niz u domaćem prvenstvu. Nećemo razmišljati o Galatasarayu, moramo u utakmicu na Šubićevcu ući ozbiljno, kao što je to bilo protiv Teute u Draču te protiv Zagreba. U tom slučaju možemo se nadati i pozitivnom rezultatu – rekao je trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić.
Utakmica Šibenika i Slavena Belupa na rasporedu je u subotu, 11. kolovoza s početkom u 20 sati na Stadionu na Šubićevcu, a sudit će Ante Vučemilović iz Osijeka. Ostali parovi 4. kola su: Dinamo – Cibalia (petak), Hajduk – Osijek. Rijeka – Međimurje, Varteks – Zagreb i Zadar – Inter.