JURČIĆ: TREBAT ĆE NAM DOZA SREĆE ZA POZITIVAN REZULTAT

07.12.2007.


 – U goste nam dolazi kluba koji je trenutno iznad svih ostalih u našoj ligi, dok mi imamo dosta problema sa sastavom. Kartonirana su nam trojica igrača, uz to se ozlijedio Kristić, a ni Poldrugač ne može biti u konkurenciji. Ostali smo bez kompletne obrane, ali još uvijek imamo 11 zdravih i spremnih igrača. Uz određenu dozu sreće, koja se obično pojavljuje u ovakvim situacijama, možemo do pozitivnog rezultata protiv Dinama. Najvažnije nam je da ne izgubimo – izjavio je Krunoslav Jurčić.
– Nedostaje nam nekoliko važnih igrača, ali i mi koji ćemo ih zamijeniti nastojat ćemo se dokazati protiv snažnog suparnika. Očekujem dobru utakmicu i nadam se da ćemo ostati neporaženi na našem stadionu u ovoj polusezoni. Treneru Jurčiću zahvalan sam što mi ukazuje povjerenje, to nastojim opravdati na najbolji mogući način – rekao je Mateas Delić.
Utakmica Slaven Belupo – Dinamo započinje u subotu u 20,05 sati.