JURČIĆ: PROTIV RIJEKE NA POBJEDU

23.11.2007.


– Nedostaju nam kartonirani Čaval i Vručina i ozlijeđeni Poldrugač, dok su se Jurić i Kresinger oporavili od ozljeda i bit će među kandidatima za sastav. Mi protiv Rijeke idemo na pobjedu, za to imamo znanje i kvalitetu. Riječani nas očito respektiraju, jer su uoči ove utakmice promijenili i sustav igre. Trebat će nam i pomoć publike, ova nam je utakmica izuzetno važna, ne samo zbog smanjivanja bodovne prednosti Rijeke, nego i zbog odvajanja od klubova u sredini ljestvice – izjavio je trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić.
Kandidati za utakmicu s Rijekom su: Iveša, Rodić, Bošnjak, Radeljić, Kristić, Radiček, Božac, Šiklić, Šimunić, Sopić, Poljak, Posavec, Jurić, Jajalo, Delić, Šomoci, Kresinger i Šehić. Naša momčad će utakmicu dočekati u karanteni u Đurđevcu.