JURČIĆ: POTRUDIT ĆEMO SE DA NAS ZAPAMTE

14.08.2007.


Slaven Belupo odigrat će u četvrtak do sad najznačajniju utakmicu u europskoj konkurenciji, u prvoj utakmici 2. pretkola Kupa UEFA u Koprivnici gostuje turski gigant Galatasaray.
– Sretan sam što igramo s tako velikim klubom kao što je Galatasaray, želim da moji igrači uživaju, a obećajem da ćemo odigrati dobru utakmicu. Mi smo za Galatasaray nogometna provincija i do sad nisu čuli za nas, ali potrudit ćemo se da nas zapamte – izjavio je trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić u razgovoru za Sportske novosti.
Naša momčad stvorila je odlične preduvjete za pravu utakmicu, jer je u prva četiri prvenstvena kola ostvarila tri pobjede i jedan poraz, uz razliku pogodaka 6:1. To je do sad najbolji prvoligaški prvenstveni start Slavena Belupa. Također, u utakmici 4. kola Prve HNL, naš klub je po prvi puta ostvario pobjedu u gostima kod Šibenika, na stadionu na Šubićevcu.