JURČIĆ: POKUŠAT ĆEMO NAPRAVITI IZNENAĐENJE

30.08.2007.


Trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić održao je u srijedu konferenciju za turske i hrvatske novinare uoči treninga naše momčadi na stadionu Galatasaraya Ali Sami Yen u Istanbulu.
– Iako smo u prvoj utakmici u Koprivnici izgubili sa 1:2, nadamo se da ćemo u Istanbulu ostvariti dobar rezultat. Nemamo što izgubiti, ne postoji nikakvo opterećenje, jer od nas nitko ne očekuje da pobijedimo Galatasaraya na njegovom terenu. Međutim, dat ćemo sve od sebe da pokušamo prirediti iznenađenje. Najvažnije će biti da se pokažemo u dobrom svjetlu i da odigramo normalnu utakmicu. Nisam siguran u kojem ćemo sastavu nastupiti, jer se dio igrača žali na umor i na ozljede, zato ću o tome odlučiti uoči utakmice – izjavio je Krunoslav Jurčić.
Utakmica Galatasaraya i Slavena Belupa započinje u četvrtak, 30. kolovoza u 21 sat. U posljednji trenutak uoči puta za Tursku došlo je do promjene u popisu putnika, ozlijeđenog Dejana Šomocija zamijenio je Franjo Tepurić.