JURČIĆ: BILO JE PREVIŠE STRAHA

16.08.2007.


Nakon utakmice Slavena Belupa i Galatasaraya (1:2), novinarima su se obratili treneri obje momčadi.
– Previše naših igrača bilo je pod prevelikim dojmom, bilo je previše straha i zato nismo pružili dobru partiju, što sam priželjkivao. Smatram da Galatasaray nije pokazao ništa posebno i da trenutno nisu velika ekipa. Žao mi je što Šehić nije postigao pogodak u onoj velikoj šansi, ali to je nogomet i cijena koju moramo platiti za sazrijevanje – izjavio je Krunoslav Jurčić, trener Slavena Belupa.
Trener Galatasaraya Karl Heinz Feldkamp je rekao:
– Ne mogu biti previše kritičan, jer smo ostvarili pobjedu nakon preokreta. Domaćin nas je iznenadio ranim pogotkom iz jedanaesterca, ali dobro smo reagirali i uspjeli smo se vratiti i na kraju pobijediti. No, još nije gotovo, preostaje nam pobijediti i u uzvratu u Istanbulu – rekao je Karl Heinz Feldkamp.