Juniorima i treća u nizu, medalje na turnirima

11.12.2022.


Juniori Slaven Belupa upisali su i treću pobjedu u nizu. Nakon Dugopolja u Koprivnici i Istre u Puli, momčad trenera Marija Dodika svladala je i Lokomotivu u Zagrebu. S dva gola Mendelskog, po jednim u svakom poluvremenu, juniori su slavili rezultatom 2:0 i stigli do svog 21. boda nakon 16 odigranih kola i devetog mjesta ljestvice.

Pioniri i kadeti upisali su minimalne poraze od zagrebačkog Dinama. Mladi Slavenaši odigrali su vrlo dobre utakmice, no na kraju su obje generacije izgubili rezultatom 0:1. Pioniri su deveti sa 17 bodova, a kadeti osmi s 19.

Odlične rezultate ostvarili su i ostali Slavenaši na malonogometnim turnirima igranima ovog i prošlog vikenda.

Limači 1 su pod vodstvom trenera Olivera Kihasa Drvoseka osvojili ‘Ho-ho-ho’ turnir u Čakovcu, dok su Prednatjecatelji 1 na istom turniru bili drugi. Obje momčadi predvodili su najbolji golmani turnira Manuel Balent i David Kukec. Srebro su osvojili i Limači 2 trenera Josipa Teteca u Štrigovi.

Bravo za našu mladost!