Juniori uvjerljivi protiv Rudeša, pioniri svladali Zagreb

15.03.2019.


Juniori Slaven Belupa odigrali su još jednu odličnu utakmicu ovog proljeća i stigli do svoje treće pobjede u četiri odigrana susreta. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš mladi Slavenaši bili su bolji od Rudeša rezultatom 3:1, a veliki posao igrači Vedrana Medenjaka napravili su već u prvom poluvremenu. Povela je naša momčad prekrasnim pogotkom Brkovića koji je pogodio iskosa s lijeve strane s 20-ak metara suprotni kut gostujućeg vratara, a na 2:0 povisio je Kožarić, također vrhunskim udarcem iz daljine. U nastavku susreta Liklin je povisio na 3:0, a gosti su uspjeli doći tek do počasnog pogotka u samom finišu utakmice. S nova tri boda juniori su stigli na deveto mjesto prvenstveno ljestvice s 20 osvojenih bodova, a šestoplasirani Inter ima tek tri više.

I pioniri trenera Želimira Mešnjaka stigli su do važna tri boda. U Koprivnici su svladali Zagreb s minimalnih, ali zasluženih 1:0. Pogodak vrijedan pobjede postigao je Petričić u 10. minuti susreta. Pioniri Slaven Belupa trenutno su desetoplasirana momčad prvenstva s 18 osvojenih bodova. Kadeti su pak, pod vodstvom trenera Dalibora Gorupića, odigrali 0:0 sa Zagrebom i tako stigli do svog 19. boda te su trenutno jedanaesti na prvenstvenoj ljestvici.