Juniori u Koprivnici svladali prvoplasirani Hajduk, kadeti pobijedili Istru

01.12.2019.


Juniori Slaven Belupa danas su na glavnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš ostvarili veliku pobjedu. Momčad trenera Dalibora Gorupića svladala je prvoplasiranu momčad prvenstva Hajduk rezultatom 2:1. Utakmica se igrala u sklopu 13. prvenstvenog kola. Mladi Slavenaši su nakon prvih 45 minuta imali prednost 1:0. Lijepo je poentirao Čovo koji je iz daljine svladao splitskog vratara. Hajduk je izjednačio početkom nastavka iz kaznenog udarca, a za tri boda i veliko slavlje naših nogometaša zabio je Laušić u 66. minuti. Tako su juniori stigli do svog 21. boda te su trenutno petoplasirana momčad prvenstva s osam bodova manje od prvog Hajduka. U idućem će kolu u Koprivnici ugostiti vršnjake Istre 1961.

Dodajmo da su pioniri Slaven Belupa danas poraženi od Istre rezultatom 1:4, iako su na poluvremenu vodili golom Krnjaka. Momčad trenera Slavka Mešnjaka trenutno je 13. s 10 osvojenih bodova. Kadeti su pak ostvarili sigurnu pobjedu. Golom Bartolića u prvom i Ganžulića u drugom, slavili su rezultatom 2:0. Momčad trenera Želimira Mešnjaka trenutno je šesta s 21 bodom. U idućem kolu mladi Slavenaši gostuju kod vršnjaka Varaždina.