Juniori u Cvetkovcu uvjerljivo slavili protiv Orijenta

19.03.2022.


Juniori Slaven Belupa upisali su važnu i uvjerljivu pobjedu u 21. kolu Prve HNL. U Cvetkovcu su odigrali odličnu utakmicu i svladali Orijent s 4:0. Momčad trenera Vedrana Purića postigla je po dva pogotka u svakom poluvremenu. Mađarić i Crnac zabili su u prvih 45 minuta, a Mihalinec i još jednom Crnac u drugih.

– Čestitam svojim dečkima koji su se držali dogovora iz svlačionice od prve do zadnje minute susreta. Osvojili smo važna tri boda koja nam moraju biti motiv za nastavak prvenstva. Idemo raditi još bolje i jače već od ponedjeljka i osvajati bodove – rekao je Purić.

Naši juniori sada su 14. sa 16 osvojenih bodova. Čestitamo dečkima i zahvaljujemo se domaćinu, NK Tehničar iz Cvetkovca, na još jednom savršenom domaćinatvu i gostoprimstvu.