Juniori svladali Istru 1961, pionirima i kadetima po bod

04.05.2019.


Juniori Slaven Belupa upisali su novu prvenstvenu pobjedu. U utakmici 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige bolji su u Koprivnici bili od Istre 1961 rezultatom 2:0. Momčad trenera Vedrana Medenjaka u svakom je poluvremenu zabila po jedan pogodak. U prvom je, nakon fantastične asistencije Brkovića, pogodak postigao Vuić, dok je konačan rezultat postavio Sinjaković. Mladi Slavenaši su trenutno deveti s 29 bodova, tri manje od petoplasiranog Osijeka.

I pioniri i kadeti su u novim prvenstvenim susretima odmjerili snage s Istrom 1961. Pioniri trenera Želimira Mešnjaka odigrali su 0:0, dok je momčad trenera Dalibora Gorupića odigrala 1:1. Jedini pogodak za Slaven Belupo postigao je Marijanović. Pioniri su trenutno deveti s 23 boda, dok su kadeti 12. s 24.