Juniori startali s pripremama

09.07.2024.


Juniori Slaven Belupa startali su s pripremama za novu sezonu na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Našu juniorsku momčadi i ove će sezone voditi trener Mario Gregurina kojem su se na prvom treningu odazvala 24 igrača. Uz Gregurinu, stručni stožer činit će Željko Sokač, Hrvoje Kudumija, Dario Potroško, Luka Prvčić i Luka Šarlija. Juniori će cijele pripreme odraditi u Koprivnici. Trenirat će se uglavnom dva puta dnevno, a do starta prvenstva predviđeno je sedam pripremnih utakmica.

– Cilj nam je spremiti se na najbolji mogući način za prvenstvo u kojem želimo rezultatski biti stabilni. Želimo razviti igrače prema prvoj momčadi kroz naglasak na otvorenoj igri i intenzitetu na svakom treningu i utakmici. Kroz jake pripremne utakmice razvijat ćemo i uigravati naše principe i, siguran sam, spremni dočekati prvenstvo – rekao je Gregurina.