Juniori srušili i Inter

10.04.2021.


Juniori Slaven Belupa ovog proljeća igraju u odličnoj formi. Nastavili su s pobjedama i u 20. kolu Prve HNL. Danas je momčad trenera Želimira Mešnjaka svladala u Zaprešiću Inter rezultatom 1:3. Slavenaši su u vodstvo stigli u 31. minuti kada je mrežu zatresao Marijanović, a posao je s dva pogotka u 47. i 49. dovršio Tomić. Domaćin je u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena uspio postići počasni pogodak.

– Odigrali smo najbolji gostujuću utakmicu, kontrolirali tijek događaja od prve do zadnje minute i zasluženo pobijedili. Imali smo puno igrača na maksimumu i rezultat je logična posljedica – rekao je trener Želimir Mešnjak.

S nova tri boda juniori su došli do šestog mjesta prvenstvene ljestvice te ih sada ukupno imaju 22. U idućem će kolu u Koprivnici ugostiti Osijek.

Bravo dečki!