Juniori slavili u Zaprešiću

02.04.2023.


Juniori Slaven Belupa upisali su novu prvenstvenu pobjedu. Momčad Marija Dodika slavila je na gostovanju u Zaprešiću kod Inkera rezultatom 1:3. Strijelci za osvajanje sva tri boda bili su Bevanda, Jagušić i Mrdaković. Naši juniori su nakon 22 odigrana kola sedmoplasirana momčad prvenstva s 30 osvojenih bodova.

Kadeti i pioniri su gostovali u Solinu kod istoimenog domaćina u sklopu 21. prvenstvenog kola. Obje generacije su remizirale, rezultatima 2:2 i 1:1. Dvostruki strijelac za kadete bio je Kaurin, dok je za pionire pogodio Tomić.

Pioniri su trenutno desetoplasirana momčad prvenstva s 21. osvojenim bodom, dok su kadeti osmi s 27.

Juniori: Šašek, Krušelj, Riđan, Stanić, Žuškin, Katalenac, Bevanda, Mendelski, Mrdaković, Jagušić, Blažek. Klupa: Letica, Medved, Gal, Bošnjak, Herceg. Trener: Marijo Dodik.

Kadeti: Kolar, Kucel, Blažeković, Ivanda, Perić, Marić, Sokač, Bošnjak, Aščić, Marić, Vlašić. Klupa: Vukelić, Vrančić, Canjuga, Sertić, Vidaković, Gizdavec, Kaurin. Trener: Mario Gregurina.

Pioniri: Podhraški, Maltar, Medaković, Bilješko, Geci, Tomić, Sović, Šivalec, Kamenjak, Jurić, Djorić. Klupa: Pomahač, Blažotinec, Miklošić, Vuk, Volf, Vicić, Orehovec. Trener: Vedran Purić.