Juniori slavili na gostovanju kod Sesveta

23.09.2019.


Juniori Slaven Belupa upisali su važna tri boda u petom kolu Prve HNL. Na gostovanju kod Sesveta, u više nego uzbudljivoj utakmici, slavili su rezultatom 2:3. Povela je naša momčad u 19. minuti preko Liklina, ali se domaćin golom Vukadina u igru vratio samo tri minute kasnije. U novo vodstvo Slavenaši su stigli u 33. minuti kada je precizan bio Laušić. Rezultat 1:2 bio je i rezultat nakon prvog poluvremena. Na samom početku nastavka Sesvete su još jednom poravnale rezultat. Strijelac je bio Stojanović. Ipak, poslije gola Lisjaka u 58. minuti za kasnije se pokazalo konačnih 2:3, domaćin više nije pronašao odgovor i tako su nogometaši trenera Dalibora Gorupića stigli do druge pobjede u aktualnoj sezoni. Trenutno su sedmi sa šest osvojenih bodova. U idućem kolu juniori Slaven Belupa odmjerit će snage s Interom.

Bravo!!

NK Slaven Belupo: Šugić, Varović, Tumpić, Lisjak, Liklin, Tomić, Brković, Kožarić, Štritar, Marijanović, Laušić. Klupa: Domović, Štefanec, Vuić, Nikić, Rengel, Harači, Đođ. Trener: Dalibor Gorupić.