Juniori Slaven Belupa zabili Dugopolju pet golova i stigli na samo bod od vrha tablice

31.10.2019.


Juniori Slaven Belupa nastavili su odličnim rezultatima. U devetom kolu Prve HNL svladali su vršnjake Dugopolja s i više nego uvjerljivih 5:0 i tako došli na samo bod zaostatka od prvoplasirane Lokomotive koja ima utakmicu manje na svom kontu. Od samog početka utakmice momčad trenera Dalibora Gorupića vodila je glavnu riječ na terenu, a svoju je nadmoć okrunila u zadnjoj minuti prvog poluvremena kada je Tomić lijepo prsima primio loptu i iz voleja ju s desetak metara zakucao u mrežu za 1:0. U nastavku susreta naši su juniori u potpunosti nadigrali goste. U 51. minuti Kožarić je povisio na 2:0, a samo dvije minute kasnije precizan za 3:0 bio je Brković. Do kraja susreta za 4:0 je zabio Đođ, a konačnih 5:0 postavio je Tumpić.

– Čestitam svojim igračima na još jednom odličnom izdanju. Nakon ovakvog rezultata nemam što puno reći. Sve što smo se dogovorili prije utakmice su ispunili i to je ono što me najviše veseli. Drago mi je i da su svih pet golova postigli različiti strijelci jer su nam svi igrači jednako važni i time pokazujemo da smo prava momčad. Bravo za moje dečke, idemo dalje na isti način. Želimo se i u Osijeku potući za sva tri boda – rekao je trener Dalibor Gorupić.

S novom pobjedom mladi Slavenaši su stigli do svog 18. boda te su trenutno na diobi drugog mjesta sa zagrebačkim Dinamom. Prvoplasirana Lokomotiva ima 19 bodova i utakmicu manje. U idućem kolu naši juniori gostuju kod Osijeka.

Bravo!!!!