Juniori Slaven Belupa slavili na gostovanju u Osijeku

24.11.2018.


Juniori Slaven Belupa upisali su važnu pobjedu u 12. kolu Prve hrvatske nogometne lige. Na gostovanju u Osijeku slavili su rezultatom 0:2 i tako osvojili sva tri boda. Povela je naša momčad pogotkom Sinjakovića u 35. minuti, a 0:1 bio je rezultat nakon prvog poluvremena. U nastavku susreta mladi Slavenaši su prikazali borbenu i hrabru igru, a ‘točku na i’ postavio je Liklin u 81. minuti.

Tako su juniori stigli do pobjede i svojeg 11. osvojenog boda te su trenutno 12. na tablici. U idućem kolu, idućeg vikenda, u Koprivnici će ugostiti lidera prvenstva – Lokomotivu.

Sastav: Šugić – Jakupak, Mlinarić, Kristofić – Dolček, Resler, Štritar, Fusić – Liklin, Sinjaković, Brković.
Na klupi: Kurtanjek, Vuić, Kožarić, Janeš, Šarlija, Kranclbinder. Treneri: Dalibor Gorupić i Zvonimir Kelek.