Juniori Slaven Belupa krenuli s pripremama pod vodstvom trenera Marija Dodika

07.07.2022.


Juniori Slaven Belupa danas su na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš startali s pripremama za novu sezonu. Našu juniorsku momčad ove će sezone voditi trener Marijo Dodik kojem se na prvom treningu odazvalo 30 igrača. Uz Dodika, stručni stožer činit će pomoćni trener Domagoj Baričić, trener vratara Željko Sokač i kondicijski trener Miroslav Mikec. Juniori će prvi dio priprema odraditi u Koprivnici, drugi u Gospiću, a zatim se ponovno vraćaju u Koprivnicu na završno ‘ušminkavanje’ za novu sezonu. Trenirat će se uglavnom dva puta dnevno, a do starta prvenstva predviđeno je šest prijateljskih utakmica.

– Želimo se što bolje pripremiti i uigrati do starta prvenstva. Još uvijek nije kadar definiran u potpunosti pa ćemo se ekipirat tijekom priprema kako bismo ostvarili što bolji rezultat u prvenstvu. Pripreme kao pripreme, neće biti lako, ali to su dečki koji su na pragu prve momčadi i tako moraju i raditi. Imamo potencijala i uz par nadopuna vjerujem da ćemo biti pravi – rekao je Dodik.