Juniori s uvjerljivih 5:0 svladali Orijent

06.03.2021.


Juniori Slaven Belupa s uvjerljivih su 5:0 svladali vršnjake Orijenta u 17. kolu Prve hrvatske nogometne lige. Momčad trenera Želimira Mešnjaka na terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš dominirala je od početka susreta i na kraju i više nego zasluženo osvojila sva tri boda. Naši su juniori na odmor otišli s dva pogotka prednosti. Za 1:0 je poentirao Filip Vuić, a za povećanje prednosti pogodio je Petar Tomić. U drugom poluvremenu posao su zaključili Emanuel Mađarić, Nikola Turanjanin i Renato Crnoja.

Večerašnjom pobjedom juniori su došli do svog 15. boda i devetog mjesta prvenstvene ljestvice. U idućem će kolu snage odmjeriti s Rudešom u Zagrebu.

– Čestitam svojim dečkima. Od prve do posljednje minute su se držali dogovora iz svlačionice i to je ono što me posebno veseli. Osvojili smo važna tri boda, prikazali dobru igru i ostavili našu mrežu netaknutom. Okrećemo se Rudešu, još jednoj važnoj utakmici. Očekujem od svojih igrača da zadrže ovu razinu motiviranosti i koncentriranosti na svakom idućem treningu i utakmici – rekao je trener Želimir Mešnjak.