Juniori Slaven Belupa s uvjerljivih 3:0 slavili protiv Intera

02.03.2019.


Juniori Slaven Belupa upisali su i drugu pobjedu u proljetnom dijelu prvenstva. Nakon trijumfa rezultatom 2:3 u Dugopolju, danas su mladi Slavenaši u Koprivnici s uvjerljivih 3:0 svladali vršnjake Intera iz Zaprešića. Utakmica se igrala u sklopu 16. kola Prve HNL.

Pod vodstvom trenera Vedrana Medenjaka juniori su već nakon prvih 45 minuta imali vodstvo 2:0. Za vodstvo je precizan s ‘bijele točke’ bio Resler, dok je Mlinarić lijepo pogodio glavom za 2:0 nakon centaršuta Brkovića. U nastavku susreta naša je momčad rutinski održavala prednost, a onda je u 90. minuti ‘točku na i’ svojim drugim pogotkom postavio Mlinarić realiziravši situaciju 1 na 1 s gostujućim golmanom za 3:0.

S nova tri boda, juniori su ‘skočili’ na deseto mjesto prvenstvene ljestvice sa 17 osvojenih bodova. U idućem kolu gostuju kod prvoplasirane momčadi prvenstva, splitskog Hajduka.