JUNIORI RAZOČARALI S INTEROM

19.09.2011.


U petom kolu Prve HNL za mlade nogometaše juniori Slavena Belupa nisu ispunili očekivanja. Izgubili su na svom travnjaku od vršnjaka Intera iz Zaprešića 3:1, a jedini pogodak za našu momčad postigao je Abramović.

U istom kolu kadeti Slavena Belupa i Intera odigrali su bez pobjednika – 1:1. Strijelac za mlade farmaceute bio je Tkalčić.

Razočaran sam igrom našeg juniorskog sastava, jer sam očekivao sva tri boda sa Zaprešićanima. No, propustili smo nekoliko stopostotnih prigoda i to nam se osvetilo. Kadeti su neodlučenim rezultatom zadovoljili, iako su mogli do pobjede – rekao je Josip Omrčen-Čeko, trener juniora i voditelj Škole nogometa grada Koprivnice.

U sljedećem kolu kadeti i juniori Slavena Belupa ugostit će vršnjake Croatia Sesvete, a utakmice će se igrati u subotu na igralištu s umjetnom travom. Kadeti će početi u10, a juniori u 12 sati.