Juniori preokretom do pobjede na gostovanju kod Rudeša i diobe drugog mjesta

25.10.2019.


Juniori Slaven Belupa upisali su novu prvenstvenu pobjedu. Na gostovanju u Zagrebu kod Rudeša, u sklopu 8. kola Prve HNL, slavili su rezultatom 1:3, iako su na poluvremenu imali zaostatak od jednog gola. Domaćin je poveo preko Petričevića u 43. minuti i nakon prvih 45 minuta vodio s 1:0. U nastavku susreta momčad trenera Dalibora Gorupića u potpunosti je preokrenula susret. Laušić je već u drugoj minuti nastavka izjednačio rezultat, dok je Liklin u 58. zabio za 1:2. ‘Točku na i’ postavio je Tomić desetak minuta prije kraja susreta.

S nova tri boda juniori Slaven Belupa došli su do svog 15. te se nalaze na diobi drugog mjesta s Rijekom i Dinamom koji imaju utakmicu manje na svom kontu. U idućem kolu snage će odmjeriti s vršnjacima Dugopolja!

Bravo!!