Juniori poraženi od Hrvatskog dragovoljaca, kadetima bod u Šibeniku

14.10.2018.


Juniori Slaven Belupa poraženi su od Hrvatskog dragovoljca rezultatom 1:3. Utakmica je igrana u sklopu sedmog kola Prve HNL, a jedini pogodak za našu momčad postigao je Brković sredinom drugog poluvremena. Valja istaknuti da je dojam svih na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš da su juniori trenera Ivice Sertića zakinuti za dva jedanaesterca. Mladi Slavenaši su trenutno dvanaestoplasirana momčad sa šest osvojenih bodova.

Kadeti su osvojili bod u Šibeniku remiziravši rezultatom 1:1. Za momčad koju vodi trener Dalibor Gorupić strijelac je bio Tomić. Pioniri trenera Želimira Mešnjaka upisali su poraz od Šibenika rezultatom 2:0. Kadeti su trenutno deveti s devet bodova na svom kontu, dok su pioniri deveti s osam.