JUNIORI POBIJEDILI, KADETI OPET IZGUBILI

24.10.2011.


U prvenstvenim ogledima Prve HNL za mlade nogometaše, kadeti i juniori Slavena Belupa ugostili su odgovarajuće sastave Varaždina.

Kadeti našeg kluba opet su poraženi,3:0, dok su juniori u odličnoj igri s istim rezultatom nadvisili vršnjake Varaždina i pokazali da u njihovim redovima ima potencijala za seniorski sastav Slavena Belupa.

Dva pogotka za juniore farmaceuta postigao je Korejac Woo Lee, koji je bio jedan od najboljih igrača susreta i pokazao da je njegov dolazak opravdao očekivanja, dok je mrežu Varaždinaca jednom pogodio Abramović.

Šef škole nogometa i trener naše juniorske momčadi Josip Omrčen-Čeko bio je vrlo zadovoljan nakon igre i uvjerljive pobjede s Varaždinom i u nastavku prvenstva očekuje još bolje nastupe svoje momčadi, koja trenutačno na ljestvici zauzima osmo mjesto, dok su kadeti posljednji bez pobjede u dosadašnjem prvenstvu.

U sljedećem kolu kadeti i juniori Salvena Belupa gostuju kod vršnjaka zagrebačke Lokomotive.