Juniori odigrali odličnu utakmicu i uvjerljivo svladali Inter

30.09.2019.


Juniori Slaven Belupa ostvarili su uvjerljivu pobjedu u 5. kolu Prve hrvatske nogometne lige. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš svladali su vršnjake zaprešićkog Intera s uvjerljivih 3:0.

Momčad trenera Dalibora Gorupića sve je riješila nakon prvih 45 minuta. Već u 15. minuti mladi Slavenaši su došli u vodstvo preko Tomića. U 32. isti se igrač po drugi puta upisao u strijelce, a samo tri minute kasnije Liklin je zabio za 3:0. Valja istaknuti da su sva tri pogotka pala nakon lijepih akcija.

U nastavku susreta naši su juniori rutinski održavali prednost. Imali su nekoliko lijepih prilika da povećaju svoje vodstvo, ali im je nedostajalo tek malo sreće i preciznosti da postignu još poneki pogodak. Mladi Slavenaši tako su stigli do devetog prvenstvenog boda te su trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva.

U idućem kolu gostovat će u Sigetu kod Hrvatskog Dragovoljca.

– Čestitam svojim nogometašima na odličnoj igri, ali prije svega na vrhunskom zalaganju i pristupu. Prvo poluvrijeme bilo je gotovo savršeno i to je slika kako bih htio da moja momčad izgleda u svakoj utakmici. I prvih 11 i oni koji su ušli s klupe dali su svoj obol u današnjoj pobjedi i vjerujem da će im svima današnja utakmica biti veliki podstrek da nastavimo s maksimalnim radom iz dan u dan. Čeka nas gostovanje kod u Sigetu za tjedan dana. Cilj će biti kao i u svakoj utakmici – osvajanje sva tri boda – rekao je trener Dalibor Gorupić nakon današnje pobjede.

NK Slaven Belupo: Šugić – Stritar, Hlevnjak, Lisjak, Varović – Brković, Mariijanović – Laušić, Liklin, Kožarić – Tomić. Klupa: Domović, Tumpić, Vuić, Delić, Rengel, Jakupak, Harači. Trener: Dalibor Gorupić.