JUNIORI NERIJEŠENO, KADETI IZGUBILI

08.09.2011.


U 3. kolu Prve HNL za mlade nogometaše juniorski i kadetski sastav Slavena Belupa ugostili su odgovarajuće ekipe zagrebačkog Dinama.

Juniori našeg kluba osvojili su bod odigravši 0:0, iako su na glavnom igralištu Gradskog stadiona bili bolji od Zagrepčana i stvorili više povoljnih prigoda. Najbolju nije iskoristio napadač i kapetan naše momčadi Nikola Drvarić u samoj završnici susreta.

Kadeti Slavena Belupa nisu se ravnopravnije mogli suprotstaviti vršnjacima Dinama, te izgubili 0:6.

Zadovoljan sam osvojenim bodom našeg juniorskog sastava, iako sam očekivao pobjedu. Nekoliko naših igrača nije ispunilo očekivanja i to je osnovni razlog što nismo postigli treću pobjedu za redom – kazao je voditelj škole nogometa i trener juniorske momčadi Slavena Belupa Josip Omrčen-Čeko i dodao:

Naši kadeti su trenutačno slabiji sastav od Dinama, ali nismo očekivali ovako visoki poraz – završio je Josip Omrčen-Čeko. 

U sljedećem kolu, koje se igra u subotu juniorski i kadetski sastav našeg kluba gostuje kod vinkovačke Cibalie.