JUNIORI NEODLUČENO, KADETI IZGUBILI

12.03.2012.


U sklopu 19. kola Prve HNL za mlade momčadi juniori i kadeti Slavena Belupa u nedjelju su ugostili vršnjake vinkovačke Cibalie.

U susretu kadetskih sastava uspješniji su bili Vinkovčani koji su slavili s 1:2, a jedini pogodak za naše kadete postigao je Jambor.

Utakmica juniorskih momčadi istih klubova završila je bez pobjednika – 1:1, iako je naš juniorski sastav vodio s 1:0 pogotkom Abramovića u prvom poluvremenu, ali su Vinkovčani uspjeli izjednačiti nekoliko minuta prije kraja.

Obojica naših trenera, Ivica Sertić koji vodi kadete i Josip Omrčen-Čeko koji vodi juniore nisu bili zadovoljni krajnjim ishodom utakmica. Posebno Omrčen-Čeko koji je očekivao sigurnu pobjedu, jer su juniori Slavena Belupa kolo prije utakmice s Cibaliom svladali Dinamo u Zagrebu.

U sljedećem prvoligaškom kolu kadeti i juniori našeg kluba gostuju kod odgovarajućih sastava zaprešičkog Intera.