Juniori, kadeti i pioniri startali s pripremama za proljetni dio sezone

18.01.2022.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, juniori, kadeti i pioniri, startali su s pripremama za proljetni dio aktualne sezone. Slavenaši su trenirali na terenu s umjetnom travom koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš, a prvog dana odradili su testiranja. Sve tri generacije pripreme za nastavak prvoligaške sezone odradit će u Koprivnici pod vodstvima trenera Vedrana Purića, Marija Gregurine i Gorana Volfa.

Podsjetimo, juniori su prvi dio sezone završili kao 15. s 10 osvojenih bodova, kadeti sedmi s 21, baš kao i pioniri koji su osvojili tri boda više. Juniorsko prvenstvo starta 19. veljače kada će mladi Slavenaši ugostiti Dugopolje u Koprivnici, a kadetsko i pionirsko 6. ožujka kada će naši dečki snage odmjeriti s vršnjacima Hajduka, također u Koprivnici.

Kako je bilo na startu priprema mladih Slavenaša i što je rekao trener juniora Vedran Purić pogledajte u videoprilogu i bogatoj fotogaleriji.