Juniori do nova tri boda, u Koprivnici bolji od Istre

19.03.2021.


Juniori Slaven Belupa ostvarili su novu prvenstvenu pobjedu! U Koprivnici su u 19. kolu Prve HNL u potpunosti zasluženo svladali Istru 1961 s 2:0. Momčad trenera Želimira Mešnjaka u svakom je poluvremenu postigla po jedan pogodak. U prvom je precizan bio Liklin, a u drugom Marijanović.

– Od prve do zadnje minute smo kontrolirali utakmicu. Iako smo bili u grču zbog važnosti utakmice, velikim angažmanom i agresivnošću tijekom utakmice smo skinuli teret s leđa i počeli biti kreativni i okomiti. Mislim da ćemo sada, kada smo se odvojili od začelja, biti tvrdi zalogaj svakome. Od prvog dana tvrdim da imam veliku vjeru u ekipu i rad sebe i suradnika. Dečki su to prepoznali i slijede sve zahtjeve. Naš cilj je gornji dio ljestvice na kraju prvenstva – rekao je Mešnjak.

S nova tri boda mladi su Slavenaši došli do osmog mjesta prvenstvene ljestvice te ih sad imaju ukupno 19. U idućem kolu gostuju kod Intera u Zaprešiću.

Bravo!!