Juniori bolji od Zagreba, pionirima i kadetima po bod u Solinu

31.03.2019.


Juniori Slaven Belupa nastavili su i danas s odličnim igrama u proljetnom dijelu prvenstva. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš u 19. su kolu Prve HNL svladali Zagreb s minimalnih 1:0. Jedini strijelac na utakmici bio je Mihael Mladen koji je lijepo pogodio s vrha šesnaesterca u 33. minuti. Valja istaknuti i vratara Davida Šugića koji je obranio jedanaesterac. S nova tri boda mladi Slavenaši su došli do svog 23. i trenutno su osmoplasirana momčad prvenstva. U idućem kolu juniori gostuju kod Hrvatskog Dragovoljca.

Pioniri i kadeti gostovali su u Solinu u 20. kolu Prve HNL. Pioniri su remizirali rezultatom 0:0, dok su kadeti odigrali 1:1. Pogodak je postigao Tumpić. Tako su obje generacije s teškog gostovanja odnijele po bod. Pioniri su desetoplasirana momčad prvenstva s 19 osvojenih bodova, dok su kadeti dvanaesti s 20 bodova. U idućem će kolu mladi Slavenaši u Koprivnici ugostiti vršnjake Šibenika.