Juniori 2 prvi, kadet slavili protiv Rijeke

23.05.2021.


Juniori 2 osvojili su prvo mjesto u grupi Istok Prve nogometne lige Regije Sjever. Pod vodstvom trenera Marija Dodika s 15 pobjeda i jednim remijem u 16 utakmica i gol razlikom +78 suvereno su osvojili prvenstvo, a u posljednjem kolu su slavili na gostovanju kod Bjelovara rezultatom 1:3. Za naslov prvaka Regije Sjever igrat će s najboljom momčadi u grupi Zapad, Varaždinom.

Kadeti su pod vodstvom trenera Vedrana Purića u 24. kolu Prve HNL-a slavili protiv Rijeke s 1:0. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Stanić u 26. minuti susreta.

Pioniri su s istim protivnikom remizirali rezultatom 1:1. Pod vodstvom trenera Slavka Mešnjaka poveli su s 1:0 preko Premeca, ali su gosti u završnici ipak uspjeli doći do boda.

Nakon 24 odigrana kola pioniri su sedmi s 35 osvojenih bodova, dok su kadeti šesti s 37. U idućem kolu snage će odmjeriti sa Sesvetama.

Juniori trenera Želimira Mešnjaka izgubili su u Zagrebu od Lokomotive u posljednjem ovosezonskom kolu te su na kraju završili na diobi sedmog mjesta s Dugopoljem. Obje momčadi su osvojile po 31 bod. Poraz u zadnjoj utakmici  sigurno neće baciti sjenu na izvrsno proljeće naših mladića koji su drugi dio sezone igrali odličan nogomet i ostvarivali odlične rezultate.