JOSIP OMRČEN-ČEKO: PREGOVARAMO S IGRAČIMA KOJI BI TREBALI DOĆI U NAŠ KLUB

15.06.2016.


Nakon prve pripremne provjere u Imbriovcu u povodu 70. obljetnice NK Borac i uvjerljive pobjede (6:0), nogometaši Slavena Belupa nastavili su s treninzima na Gradskom stadionu pod vodstvom trenera Željka Kopića i njegovih suradnika.
Svakodnevnim treninzima nazočan je i sportski direktor kluba Josip Omrčen-Čeko:
Vježba se dva puta dnevno, nema nikakvih problema s ozljedama, svi su potpuno zdravi i najviše se radi na tjelesnoj pripremi. U subotu na našem travnjaku očekuje nas znatno ozbiljnija provjera nego u Imbriovcu, jer nam u goste dolazi mađarski prvoligaš Paksi (18 sati). Uvjeren sam da će to biti zanimljiv prijateljski susret na kojem će naši navijači vidjeti s kakvim snagama trenutačno raspolažemo – kazao je Josip Omrčen-Čeko i dodao:
Kada je riječ o pojačanjima onda mogu naglasiti da pregovaramo s nekoliko provjerenih igrača koji su nam potrebni za određena mjesta u momčadi, ali o imenima je još prerano govoriti – rekao je sportski direktor Slavena Belupa.