Josip Mihalić novi je igrač Slaven Belupa

04.07.2022.


Josip Mihalić novi je igrač Slaven Belupa. Talentirani veznjak u naš klub stiže iz juniora zagrebačkog Dinama za koje je u prošloj sezoni u 20 susreta postigao pet pogodaka, a s našim je klubom dogovorio dvogodišnju suradnju uz mogućnost produženja na još dvije dodatne godine. Mihalić je rođen u Karlovcu 4. travnja 2003., a s našom momčadi trenira od starta priprema. Odigrao je sve prijateljske utakmice, a u posljednjoj, protiv mađarskog ZTE-a, upisao se i u strijelce.

– Sretan sam što sam potpisao ugovor sa Slaven Belupom. Dolazim u uređen klub i lijep grad u kojem ću se moći fokusirati isključivo na nogomet. S ekipom sam od starta priprema pa sam početnu fazu prilagodbe već prošao. Imamo u svlačionici spoj mladosti i iskustva i vjerujem da ćemo, kada se ekipiramo do kraja, imati dobru momčad spremnu se ‘potući’ sa svima u ligi. Želim napredovati kroz svaki trening i svaku priliku koju dobijem na terenu i, naravno, da svojim igrama pomognem klubu da ostvaruje što bolje rezultate – rekao je devetnaestogodišnji Mihalić po potpisu ugovora.

Dobro došao Josipe i sretno!