Jeffren Suarez u Slaven Belupu do ljeta 2021.

17.09.2020.


Jeffren Isaac Suárez Bermúdez i Slaven Belupo dogovorili su jednogodišnju suradnju te će ofenzivac koji je ponikao u Školi nogometa španjolske Barcelone tako ostati u našem klubu najmanje do kraja aktualne sezone. Podsjetimo, Jeffren je u naš klub stigao 10. veljače te je upisao 11 nastupa i postigao jedan pogodak. Debitirao je u pobjedi nad Hajdukom rezultatom 2:1 u 22. kolu prošle sezone, a svoj prvijenac zabio je Istri 1961 u pobjedi 3:0 u 32. kolu.

– Nakon razgovora sa suprugom i agentom odlučio sam da je nova sezona u Slaven Belupu najbolji potez za mene. Vratio sam se zato što sam se prošle godine u klubu osjećao kao kod kuće te zbog odličnog odnosa sa svojim suigračima i trenerom. Jedva čekam pomoći ekipi na terenu – rekao je Jeffren koji će pravo nastupa imati već od utakmice s Dinamom.

Jeff, dobrodošao i sretno.