JEDANAESTERAC ZA SPLIT ODLUČIO UTAKMICU!

12.03.2016.


Vidno razočaran bio je trener Slavena Belupa Željko Kopić nakon utakmice sa Splitom u kojoj je ostao bez sva tri boda.

Igrali smo bolje od Splićana do dosuđenog jedanaesterca, imali nekoliko prigoda, dok gosti nisu uputili niti jedan ozbiljniji udarac prema našim vratima. Jako nas je poremetio dosuđeni “penal” i nažalost nismo se uspjeli vratiti u utakmicu. Nemam što zamjeriti svojim igračima. Kazneni udarac ne želim komentirati, kao što nisam komentirao niti odluku suca u susretu s Dinamom na maksimirskom stadionu u prošlom prvenstvenom kolu. Što reći nakon svega? – kazao je Željko Kopić, dok je trener Splićana Goran Sablić naglasio:

Ovo je za nas vrlo važna pobjeda, iako je Slaven Belupo imao više od igre. Jedanaesterac nam je olakšao posao u osvajanju sva tri boda – zaključio je trener Splićana.