JAKO SAM ZADOVOLJAN NAŠOM IGROM S DINAMOM – ISTAKNUO JE ŽELJKO KOPIĆ

30.07.2016.


I nakon treće utakmice u novom prvenstvu Slaven Belupo je ostao nepobijeđen!
Nakon što je u prva dva kola svladao Inter i Cibalu, osvojio je bod i u susretu s Dinamom na njegovom travnjaku u Zagrebu odigravši 1:1, te je trenutačno vodeći na ljestvici.
Dinamovci čak mogu biti zadovoljni neodlučenim ishodom jer su našu momčad dijelile sekunde do punog uspjeha, koju je u vodstvo doveo stoper Jovičić u produžetku utakmice, postigavši svoj prvi prvoligaški pogodak otkako je ljetos došao u naš klub.
Nažalost, Dinamo je u prvom slijedećem napadu uspio izjednačiti udarcem Benkovića i tako već siguran poraz pretvorio u podjelu bodova, što je također veliki uspjeh za koprivničkog prvoligaša.
– Odigrali smo jednu odličnu utakmicu, taktički vrlo zrelo i više sam nego zadovoljan našom prezentacijom na maksimirskom stadionu. Pozitivan rezultat u gostima kod Dinama za nas je veliki poticaj za nastavak prvoligaške utrke. Modrima želim mnogo uspjeha u europskim nastupima – kazao je nakon susreta trener našeg kluba Željko Kopić.