JAKA KIŠA PREKINULA UTAKMICU SLAVEN BELUPO – ZAVRČ

26.03.2015.


Prijateljska utakmica između hrvatskog prvoligaša Slavena Belupa i slovenskog prvoligaša Zavrča koja se danas (četvrtak) igrala na koprivničkom stadionu, prekinuta je u 35. minuti zbog vrlo jake kiše i tuče kod rezultata 0:0.
U svega deset minuta zbog snažnih kišnih padalina teren na Gradskom stadionu bio je potpuno natopljen vodom, te je sudac susreta Mario Zebec iz Cestice opravdano odlučio da se utakmica ne može nastaviti.
Ovog proljeća zaista nemamo sreće s prijateljskim utakmicama, ali to nas neće omesti da prvoligašku stanku zbog reprezentativnog susreta Hrvatska – Norveška ne iskoristimo na najbolji način i pripremimo se za ogled s Osijekom s kojim 2. travnja igramo na našem stadionu – rekao je trener Slavena Belupa Ante Čačić.