JAJALO SUSPENDIRAN ZBOG NEDISCIPLINE

29.11.2008.


Uoči vrlo važne nedjeljne utakmice s Rijekom koja se igra na koprivničkom stadionu, trener Slavena Belupa Mile Petković uz ozlijeđenog Srebrenka Posavca neće moći računati ni na mladog reprezentativca Matu Jajala, koji se zajedno s Franjom Tepurićem i Mladenom Filipovićem ogriješio o klupsku disciplinu. Sva trojica nisu se pojavila na prvom treningu nakon uzvratne utakmice Hrvatskog kupa s Hajdukom i obavijestili klub, kako imaju temperaturu. Klupski djelatnici obišli su njihove stanove, ali ih tamo nisu našli.
Na današnjoj konferenciji za medije sportski direktor Rajko Magić obavijestio je nazočne novinare, da su sva trojica igrača supendirana do konačne odluke klupske disciplinske komisije. Jajalo i Filipović treniraju odvojeno od igrača koji su u konkurenciji za najbolju momčad farmaceuta, dok je Tepurić već duže ozlijeđen.