JADRAN: Novak, Vuković, Herceg, Džoja, Mrčela, Curić, Marino Vidić, Jović, Bušelić, Marko Vidić, Antunović (još su igrali: Šimić, Mlivončić, Dundić, Kadić, Pašalić, Urlić, Sabatino).

SLAVEN BELUPO: Marković, Geng, Šestak, Bubnjić, Pilipović, Brlek, Poljak, Jurakić, Jakšinić, Abramović, Maretić (od 60. Marković, Purić, Kokalović, Grgić, Maras, Brlek, Milardović, Mujanović, Brezovec, Glavica, Bušić).

Sudac: Šalinović. Pomoćnici: Kovačević i Breznik (svi iz Makarske)

Strijelci: 0:1 Poljak (43), 1:1 Antunović (60), 1:2 Bušić (68).

Gledatelja: 100.

Izvješće:

U prvoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Makarskoj, Slaven Belupo se sastao s hrvatskim trećeligašem Jadranom u Tučepima i pobijedio 2:1.

Vodeći pogodak za farmaceute postigao je Poljak dvije minute prije kraja prvog dijela igre, a domaćini su izjednačili golom Antunovića u 60. minuti susreta.

Svega osam minuta kasnije pobjednički pogodak za našu momčad i konačni rezultat postigao je Bušić.

U utorak 24. siječnja Slaven Belupo će igrati s jesenskim drugoligaškim prvakom Dugopoljem, koji će biti znatno teži suparnik od trećeligaša Jadrana.