JADRAN – SLAVEN BELUPO 0:3 (0:0)

17.01.2007.


Slaven Belupo je u srijedu pobijedio trećeligaša Jadrana iz Poreča u prijateljskoj pripremnoj utakmici odigranoj na Stadionu Veli Jože u Poreču. Priliku su dobila 22 igrača naše momčadi, a prvih 45 minuta odigrao je i vezni igrač Tabi iz Kameruna, koji se nalazi na probi u našem klubu. Pogotke za pobjedu postigli su Krunoslav Jambrušić, Matija Kristić i Krunoslav Prpić.

JADRAN: A. Gržentić, Belušić, I. Gržentić, Grgurić, Peršić, Ivetac, Simonović, D. Bonaca, Biondić, Šakota, Marjanović (još su igrali: Mofrdin, Mingon, Jakovčić, Benčić, Šuran, D. Žković, Čabraja, Biberović, Ereiz, Kepčija, Brljafa, Šabić, J. Bonaca). Trener: Ivo Ergović.

SLAVEN BELUPO: Lisjak – Kokalović, Radeljić, Bodrušić – Bošnjak, Tabi, Sopić, Poljak, Elez – Vručina, Zahora (II. poluvrijeme: Nikoloski – Poldrugač, Radiček, Kristić – Jambrušić, Šomoci, Kelemen, Mumlek, Delić – Prpić, Dodik). Trener: Elvis Scoria.

STRIJELCI: 0:1 Jambrušić (47), 0:2 Kristić (89), 0:3 Prpić (90).