Izjava Tomislava Stipića nakon Dinama

17.06.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u 29. su kolu Hrvatski Telekom Prve lige upisali poraz od Dinama. Rezultat na Maksimiru bio je 3:2, a evo što je nakon utakmice rekao trener Tomislav Stipić:

– Da je ostalo 2:2, ne bismo ukrali bod, zaslužili bismo ga i to me čini sretnim. Kad znate tko ste i što ste, tko je s druge strane, onda vam mora biti žao što niste uzeli taj bod. Ali, ponosan sam kako smo igrali, ni kod 2:2 nisam htio da se branimo, želio sam pobjedu, mislio sam da smo zreli i za taj doseg. No, Dinamo je na kraju uveo košarkaše, a Petković je sjajno skočio i pogodio. Imati takvu koncentraciju u zadnjoj minuti, tako savršeno skočiti i zabiti, to ga i čini tako velikim igračem.

– Iz same igre imali smo više prilika od Dinama, oni nas nijednom nisu izigrali, a zabili su nam iz kontre, pa iz prekida… Kad smo bili dobro postavljeni iza, nisu nam mogli ništa. Nastavljamo tako i protiv Rijeke, to je naša igra, ne odustajemo.