IZBORNIK BILIĆ POHVALIO SLAVEN BELUPO

23.07.2007.


Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Slaven Bilić pohvalio je naš klub u razgovoru objavljenom u nedjeljnom broju Jutarnjeg lista. Govoreći o učinku hrvatskih klubova u europskim kupovima, Bilić je rekao:

– Slaven Belupo bio je najimpresivniji, očekivano. Jurčić je nastavio gdje je Scoria stao, mlad je, ambiciozan, temeljit, znam to dobro jer nam je skautirao Estonce. Osim toga, Koprivničani su ciljano kupovali, sa Šehićem su napravili golem posao, također i s Čavalom. Iskusna su momčad, trkački i taktički dobra, a sa Šehićem i Vručinom imaju dvije opake polušpice, sve u svemu, odlično su izbalansirani. Očekujem da Slaven Belupo bude dobar kao i dosad, kad je lako nadilazio povremene padove. Koprivničani su postali konstanta našeg nogometa, zaslužuju viši plasman nego lani – izjavio je Slaven Bilić za Jutarnji list.