IVKOVIĆ: NA KRAJU SMO ZADOVOLJNI OSVOJENIM BODOM

18.12.2017.


U posljednjoj utakmici jesenskog prvoligaškog prvenstva koja je odigrana u dva dijela, prvi u petak a drugi danas zbog loših vremenskih uvjeta, Slaven Belupo i Lokomotiva odigrali su bez pobjednika – 2:2.
Zagrepčani su dva puta bili u vodstvu no koprivnička momčad uspjela je izjednačiti.
– Bili smo bolji, imali više prigoda, no Lokomotiva je iz dva napada postigla pogotke. Najvažnije, da smo se vratili u igru, pokazali karakter, osvojili bod i zadržali priključak u borbi za peto mjesto. Čestitke mojim igračima koji su imali snage za povratak u igru i mislim da su ispunili očekivanja – kazao je na pressici nakon utakmice trener našeg kluba Tomislav Ivković i nastavio:
– Teško je bilo u samo tri dana “prešaltati” se na susret koji traje svega 45 minuta, ali ipak sam zadovoljan odgovorom igrača nakon što su gosti u dva navrata vodili – zaključio je Tomislav Ivković dok je trener Lokomotive Dražen Prskalo dodao:
– Mislim da je rezultat realan, Slaven Belupo je imao nekoliko dobrih prigoda, ali mi smo svoje iskoristili i osvojili bod.
Nakon utakmice igrači našeg kluba odlaze na odmor, a početak priprema zakazan je za 5. siječnja sljedeće godine.