Ivica Sertić više nije trener Slaven Belupa

07.10.2019.


Ivica Sertić više nije trener Slaven Belupa. Ugovor između njega i kluba bit će sporazumno raskinut. Ukupno je Sertić na klupi Slaven Belupa bio 35 puta od čega 22 puta u prošloj prvenstvenoj sezoni te 11 puta u aktualnoj sezoni. Preostala dva susreta vodio je u Kupu. Debitirao je 25. studenog 2018. u remiju na Poljudu protiv Hajduka rezultatom 2:2, a u prvenstvu je ostvario osam pobjeda, deset remija i 15 poraza uz gol-razliku 37:58. U Kupu je pak ostvario po pobjedu, nedavno protiv Hrvaca, i minimalan 1:0 poraz od Dinama u Zagrebu prošle godine u 1/4 finala.

– Hvala treneru Sertiću na odgovornom, stručnom i predanom radu. U ovom trenutku smo procijenili da je ova promjena u najboljem interesu kluba te smo danas odlučili sporazumno raskinuti suradnju – rekao je direktor Šimunović.

Gospodin Sertić vratit će se na funkciju koju je obnašao prije no što je postao trener prve momčadi, preuzet će upravljanje Škole nogometa našeg kluba.