Ivica Sertić i Mateas Delić uoči Rijeke: “Nadamo se da će publika doći pozdraviti našu mladu momčad i veliki jubilej našeg kapetana”

24.05.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš s početkom u 20 sati u 36. kolu Hrvatski Telekom Prve lige ugostiti viceprvaka lige i osvajača Kupa Rijeku. Bit će to posljednja ovosezonska utakmica za obje ekipa, a naša momčad puna je samopouzdanja nakon osvojenih 10 bodova u posljednjih pet kola. Trener Ivica Sertić i kapetan Mateas Delić, kojem će ovo biti 300. utakmica u dresu Slaven Belupa, najavili su sutrašnju utakmicu složivši se kako je cilj oprostiti se od svojih navijača pobjedom.Obojica su istaknuli kako se nadaju da će što više publike doći pozdraviti našu mladu momčad i veliki jubilej našeg kapetana. Više o samoj utakmici, protivniku, našoj momčadi i 300. utakmici Delića pogledajte u videoprilogu.