Ivica Sertić i Ivan Filipović uoči utakmice s Lokomotivom: “Želimo do kraja sezone osvojiti što više bodova i pružiti što bolje igre, spremni smo za sutra”

14.05.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 34. kola Hrvatski Telekom Prve lige odmjeriti snage s Lokomotivom. Utakmica će se igrati u Koprivnici s početkom u 16 sati, a bit će to četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Do sada su Zagrepčani slavili dva puta, dok smo jednom vidjeli remi. Trener Ivica Sertić i golman Ivan Filipović najavili su sutrašnju utakmicu složivši se da je cilj u posljednja tri prvenstvena susreta osvojiti što više bodova i pružiti što bolje igre. Valja istaknuti da za sutrašnju utakmicu ne konkuriraju kartonirani Vidović i ozlijeđeni Bačelić Grgić, Krstanović, Čanađija, Jelić, Zirdum i Bongongui. Više o našoj momčadi, zdravstvenom biltenu, protivniku i samoj sutrašnjoj utakmici pogledajte u videoprilogu.