Ivica Sertić i David Puclin uoči Varaždina: “Čeka nas težak ispit, motiviranost i angažiranost igrača na treningu daje nam optimizam”

23.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u šestom će kolu Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Varaždin u regionalnom derbiju. Naša će momčad tražiti treću pobjedu u nizu, nakon slavlja protiv Hajduka i Istre, ali je svjesna da ju čeka iznimno težak zadatak. Složili su se s tom konstatacijom i trener Ivica Sertić i veznjak David Puclin, koji je u posljednja dva kola postigao dva pogotka, na današnjoj presici. Istaknuli su kako su svi u klubu izuzetno motivirani uoči sutrašnje utakmice te kako ni u jednom trenutku nije došlo do opuštanja, dapače. Trener Sertić na sutrašnjoj utakmici neće moći računati na ozlijeđene Tomislava Božića i Miloša Radivojevića, a pod ‘znakom upitnika’ su i Vinko Međimorec te Marko Iharoš. Više o našoj momčadi, Varaždinu i sutrašnjoj utakmici pogledajte u videoprilogu. Podsjetimo, utakmica između Slaven Belupa i Varaždina igrat će se s početkom u 19 sati, a blagajne i vrata stadiona otvorit će se dva sata ranije. Ulaznice za sve dijelove tribine prodavat će se po 30 kuna.