Ivica Sertić i Dario Čanađija uoči Rijeke: “Svjesni smo svega, glave nam nisu potonule, a na Rujevici moramo na maksimumu”

02.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će  gostovati na Rujevici kod Rijeke. Trener Ivica Sertić moći će računati na sve svoje igrače, osim na Ivana Jajala koji je u vazi oporavka. Vinko Međimorec odradio je suspenziju zbog crvenog kartona, dok je Festim Alidema jučer dobio pravo nastupa za našu momčad. U kadar su se vratili i oporavljeni Stipe Bačelić Grgić te Ivan Krstanović. Utakmicu trećeg kola, koja će se igrati s početkom u 21 sat, najavili su trener Ivica Sertić i veznjak Dario Čanađija složivši se da Slavenaši moraju odigrati na gornjoj granici svojih mogućnosti kako bi se u Koprivnicu vratili s pozitivnim rezultatom. Više o sutrašnjem susretu, našoj momčadi i momčadi Rijeke te očekivanjima Sertića i Čanađije pogledajte u videoprilogu.