Ivica Sertić i Bruno Goda uoči Dinama: “Učinit ćemo sve da ne proslave naslov prvaka u Koprivnici”

18.04.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 30. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti zagrebački Dinamo, prvoplasiranu momčad prvenstva. Sutrašnju utakmicu najavili su trener naše momčadi Ivica Sertić i lijevi bek Bruno Goda koji su zajednički zaključili da, iako Slavenaše čeka izuzetno jak protivnik, će učiniti sve kako bi odgodili Dinamovu proslavu naslova prvaka. Više o sutrašnjoj utakmici, o zdravstvenom biltenu naše momčadi i protivniku pogledajte u videoprilogu. Podsjetimo, utakmica će se igrati s početkom u 19 sati, a blagajne će se otvoriti tri sata ranije. Ulaznice će se prodavati po 20, 30 i 50 kuna, a moći ćete ih kupiti i danas u pretprodaji između 14 i 17 sati na blagajni kod ulaza na tribinu za domaće navijače. Molimo sve zainteresirane da svoje karte osiguraju na vrijeme kako bi se izbjegle gužve ispred ulaza pred sam početak utakmice. Jedna osoba moći će kupiti jednu kartu.