Ivica Sertić: “Dinamo je zasluženo slavio, a mi smo se već danas okrenuli vrlo važnoj utakmici protiv Intera”

18.02.2019.


Nogometaši Slaven Belupa upisali su poraz u 21. kolu Hrvatski Telekom Prve lige. Iako su na gostovanju kod Dinama u Zagrebu do 67. minute imali 0:0, Zagrepčani su do kraja susreta postigli tri pogotka i uvjerljivo slavili.

– Zaslužena pobjeda Dinama. Uspjeli smo parirati sedamdesetak minuta. Mogu biti zadovoljan kako su momci odradili fazu obrane, ali smo premalo bili opasni prema naprijed. Da bi se ugrozio Dinamo u Maksimiru, trebalo je pokazati puno više u napadu. Prvi pogodak nas je malo poljuljao, a krajnji rezultat nije realan prema prikazanoj igri – rekao je trener Slaven Belupa Ivica Sertić.

Idućeg vikenda, u subotu s početkom u 15 sati, naša će momčad biti domaćin zaprešićkom Interu.

– Uspjeli smo protiv Dinama sačuvati neke igrače koji su bili opterećeni kartonima. Također, dali smo priliku i momcima koji su do sada bili van natjecateljskog ritma kako bi se što prije vratili u formu jer je prvenstvo dugo i trebat će nam doprinos svakog pojedinca. Već danas smo se okrenuli vrlo važnoj utakmici protiv Intera. Čeka nas zahtjevan susret tako da je maksimalan fokus na pripremi za subotu. Cilj su tri boda – zaključio je trener naše momčadi.

Ponovimo još jednom, utakmica 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Slaven Belupa i Intera igrat će se u subotu na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš s početkom u 15 sati. Blagajne će se otvoriti dva sata prije utakmice, a ulaznice će se prodavati po 20 i 30 kuna.